Zamówienia

Aby złożyć zamówienie wystarczy napisać maila na adres biuro@ctsw.pl z informacją, co i w jakiej kolorystyce jest przedmiotem zakupu.
W ramach doprecyzowania wszystkich szczegółów można wskazywać na gotowe już realizacje Pracowni lub przesyłać zdjęcia inspiracji, według których mamy przygotować projekt. Mail z odpowiedzią wyślemy jak najszybciej.
Pamiętaj, czerpiemy inspiracje z prac innych twórców ale ich nie kopiujemy. 

Po ustaleniu warunków zamówienia czekamy na wpłatę w ciągu 2 dni kalendarzowych. Przed ostatecznym składaniem wyrobu prześlemy mail ze zdjęciem do akceptacji. Jest to czas, aby wnieść ostatnie poprawki według Twojej koncepcji. Po zatwierdzeniu przez Ciebie projektu w ciągu 1-2 dni roboczych wysyłamy przesyłkę z zamówieniem.

W przypadku części asortymentu dostępnego na stanie, po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie realizowane jest natychmiastowo i wysyłane w ciągu 24 h.

Pamiętaj, prawo do konsumenckiego zwrotu w ciągu 14 dni przysługuje Ci na wyroby niespersonalizowane. Wszystkie inne, które posiadają cechy zindywidualizowane (np. imię, datę) nie podlegają zwrotowi.