Kartki okolicznościowe

Kartka okolicznościowa to zawsze coś więcej niż życzenia przesłane drogą elektroniczną. Wypisana własnoręcznie podkreśli znaczenie tego wyjątkowego dnia. W ofercie Pracowni znajdziesz kartki w szerokiej gamie kolorystycznej wzbogacone o różnorodne aplikacje pasmanteryjne.

Kartka okolicznościowa od CTSW to gwarancja, że na długo zostaniesz w pamięci obdarowywanej osoby. Kartki występują w dwóch standardowych rozmiarach mieszczących się w kopertach C5 (22,9 x 16,2 cm) lub K4 (15,6 x 15,6 cm).

1. Kartka typu brama
Ten typ kartek wykonywany jest w różnorodnej palecie barwnej papierów metalizowanych. Przęsła wrót oplata tasiemka pasmanteryjna dostępna w kolorze srebrnym, złotym, niebieskim i zielonym. Wymiary kartki po rozłożeniu wynoszą 28 x 20,5 cm.
Kartki mają charakter uniwersalny i dedykowane są na wszelkiego rodzaju wydarzenia okolicznościowe. Otwierane drzwi symbolizują wkroczenie w nowy rozdział życia, jakim mogą być urodziny, ślub czy awans zawodowy.

2. Kartka Państwo Młodzi
Kartki mogą być wykonane w dowolnej kolorystyce papierów ozdobnych. W miejscu wyciętych sylwetek postaci znajduje się kolorowa organza oraz papier, przez co zyskuje się pełne krycie wnętrza kartki. Wymiary kartki po rozłożeniu wynoszą 28 x 20,5 cm.
Kartki dedykowane są na ślub. Postacie Młodych układają swoje ręce w taki sposób, aby razem utworzyły kształt serca.

3. Kartki Bożonarodzeniowe
Kartki świąteczne to klasyczny i powracający do mody sposób przesyłania bliskim życzeń Bożonarodzeniowych. Najczęściej ozdobione są brokatowymi lub metalizowanymi papierami, dzięki czemu przywodzą na myśl efekt blików na ozdobach choinkowych. W asortymencie Pracowni CTSW dostępne są 3 warianty kartek:

a) choinka – kartka złożona z dwóch arkuszy papierów: zewnętrznego (ozdobnego) i wewnętrznego (białego satynowego). Wymiary kartki po rozłożeniu wynoszą 28 x 14 cm.

b) bordiura – kartka z ozdobną brokatową bordiurą w motywie serc. Wymiary kartki po rozłożeniu wynoszą 28 x 20 cm.

c) kubek – kartka ozdobiona filcowym kubkiem z wygrawerowanym napisem „Wesołych Świąt” zawierającym zapachową torebką herbaty. Susz herbaty zostaje napawany olejkami eterycznymi miksowanymi według trzech kategorii: nuty bazy, nuty serca i nuty głowy. Wymiary kartki po rozłożeniu wynoszą 28 x 20 cm.